Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Вересень » 23 » Міський семінар вчителів трудового навчання
11:21
Міський семінар вчителів трудового навчання

  

21 вересня 2021 року за сприяння КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Луцької міської ради» відбувся виїзний міський семінар вчителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) з теми «Викладання модуля «Технології побутової діяльності» як один із засобів формування життєвих компетентностей здобувачів освіти НУШ». Місце проведення: Музей бджільництва с.Баїв.

Мотивуючи тему семінару, Світлана Теплякова, голова спільноти вчителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) Луцької територіальної громади, зазначила, що школа повинна якомога більше готувати випускника для сучасного життя та діяльності. Завдяки сформованим життєвим компетентностям, здобувач освіти може сміливо зустрітися з дійсністю та бути успішним.

Давня професія «пасічник» не втрачає своєї актуальності і сьогодні. Директор музею бджільництва с. Баїв Душак Іван Афстасійович детально розповів про особливості роботи бджоляра, розведення бджіл, технології видобутку продуктів бджільництва. Учасники семінару із захопленням розглянули експонати музею, ставили запитання та отримували грунтовні відповіді та поради знаного на теренах України «майстра медових справ».

Мед – корисний та екологічно чистий продукт, який разом з прополісом і матковим молочком входить до складу багатьох ліків. Про це розповіли Марія Шотік, пасічниця, членкиня громадської організації  бджолярів землі Волинської “Ройовий Стан”, “Медова княгиня України”, членкиня асоціації апітерапевтів України, та Антон Шотік, пасічник, «Почесний пасічник України».

Також зазначили, що продукція бджільництва застосовується не тільки в фармації, а й косметології, харчовій промисловості й навіть в авіаційно-космічних технологіях. На завершення виступу презентували продукцію бджільництва «Здоров’я на крилах бджоли».

Цікавими та корисними були виступи педагогів ЗЗСО №13 м.Луцька. Зокрема, Людмила Мельничук, вчитель креслення і трудового навчання, презентувала власний досвід впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітньому процесі. Наголосила, що найважливіша праця педагога – це збреження здоров’я дитини.

Галина Дудко, вчитель основ здоров’я, запросила учасників до дегустації фіточаїв. Незвичайне поєднання смаку і аромату ромашкового, чебрецевого, липового чаїв, змістовний словесний супровід педагога наповнили присутніх гармонією, затишком, теплом та радістю.

На завершення заходу, Ірина Остапчук, учитель музичного мистецтва, провела майстерку «Казкотерапія – ефективний засіб покращення емоційного здоров’я». За допомогою музичних інструментів учасники  відтворили казку «Рукавичка». Вправа додала бадьорості й настрою, сприяла прояву творчості й артистичності.

Матеріалами семінару можна скористатись за покликанням: https://padlet.com/dashboard

Дякуємо Департаменту освіти Луцької міської ради та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради за надану можливість ЗЗСО №13 м.Луцька презентувати власні напрацювання освітянам Луцької територіальної громади.

Наталя Саціна, заступник директора ЗЗСО №13

Переглядів: 155 | Додав: nataliasatsina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: